Loading...

Переможці 2017

1 місце: Проект 2TH5AP

Автор — Теймур Мєліков, КНУБА

Концепція:

Мета даної концепції громадського туалету — створення малої архітектурної форми з можливістю адаптації під різне середовище і підвищення якості санітарних умоі території.
Середовище часто вимагає скільки-небудь індивідуального підходу, а будівництво об’єкта — мінімізації витрат, тому за основу індивідуалізації та уніфікації була взята конструктивна структура — дерев’яний каркас, який представляє з себе модульну систему з рівносторонніх трикутників зі сторонами 2400 мм. На трикутний каркаас «нанизуєтья» функціональна складова об’єкта, яка може якісно і кількісно відрізнятися.

2 місце: Проект CEA36D

Автор — Нікіта Солдаткін, КНУБА

Концепція:

Метою розробки просторового рішення, було створення простого архітектурного об’єму поділеного на декілька окремих зон, уникаючи тупікових та замкнутих коридорів всередині, що повинне зменшити психологічний дискомфорт відвідувачів. З естетичної точки зору, архітектурна виразність досягається за допомогою кольорових площин всередині циліндричного об’єму, які утворюють просторову абстрактну композицію, котра розкриває об’єм по новому, в залежності від того як близько ви підходите до нього. Підбираючи матеріали оздоблення, з однієї сторони вони повинні були відповідати пластичності об’єму, а з іншого, добре старіти, мати “антивандальні” якості, бути негорючими та легкими в обробці. В даному випадку цим показникам відповідали: бетон та алюміній. Стінові бетонні панелі фабричного формування, з додаванням пігменту, легко монтуються і що важливо, в подальшому легко миються. Профільований алюміній знайшов широке використання в промисловому і аграрному будівництві через міцність та стійкість до атмосферних явищ.

3 місце: Проект 1YE157

Автор — Карась Едуард та Карась Юлія, ПНТУ ім. Ю.Кондратюка

Концепція:

Концепція громадського вуличного туалету розроблена виходячи з позицій сталого проектування. Особливістю будівлі є те, що вона запроектована виконувати не лише утилітарну функцію. Одна стіна будівлі перетворена на своєрідний скалодром. На якому можуть займатися діти шкільного віку та підлітки.

Приз глядацьких симпатій: Проект D14G56

Автор — Ярослав Некоз, НУВГП

Концепція:

Органічна архітектура громадського туалету в Парку Перемоги, м. Миколаїв.